Stacje robocze i serwery dla rozwiązań CAx | PLM

Współczesne aplikacje CAD | CAM | CAE charakteryzują się zwykle dużymi wymaganiami sprzętowymi, wynikającymi z realizowanych przez nie funkcji [prace na dużych złożeniach, zaawansowane symulacje funkcjonalne, fotorealistyczne wizualizacje, etc.].
 

Stacje robocze Dell | HP | Lenovo

Firma 3D PRO Sp. z o.o. od lat wspomaga swoich Klientów w procesach wyboru optymalnych rozwiązań sprzętowych. Jesteśmy partnerami firm Dell, HP oraz Lenovo. Dedykowane stacje robocze dla rozwiązań CAD tych producentów oferują wysoką wydajność i niezawodność, aby spełniać wymagania skomplikowanych aplikacji i optymalnie wspierać kreatywność użytkowników.

Serwery

Serwery dla oferowanych przez nas rozwiązań PLM pozwalają na klasyczną ich implementację, a także na wirtualizację środowiska. Poprzez zastosowanie odpowiednich technologii wirtualizacyjnych [np. VMware] otrzymujemy możliwość oddzielenia fizycznej maszyny od systemu operacyjnego i zainstalowanych na nim aplikacji.
 

 

do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.