Wersje polskie oprogramowania

Jako jedyni w Polsce od lat tworzymy wersje polskie interfejsu użytkownika wybranych produktów firmy PTC. Wersja polska dostępna jest nieodpłatnie dla wszystkich nowych i istniejących Klientów [serwisowanych].
 

PTC Creo

Począwszy od pierwszej wersji Pro | ENGINEER Wildfire [2003 r.], dostarczamy naszym Klientom profesjonalnie zlokalizowane polskie wersje językowe systemu, które poprawiają efektywność komunikacji oraz w znaczącym stopniu skracają czas wdrożenia.

Nasz produkt jest nakładką językową na oryginalne oprogramowanie firmy PTC i obejmuje pełne tłumaczenie menu tekstowego systemu wraz z jego oknami dialogowymi, listwami narzędziowymi i panelami właściwości poszczególnych cech. Spolszczone zostały również podpowiedzi pod ikonami, pozycje menu-menedżera wraz z odpowiadającymi im objaśnieniami oraz obszar komunikatów i podpowiedzi systemu.Nasze rozwiązanie pracuje obecnie w ponad 200 firmach, znacznie poprawiając indywidualną wydajność pracy oraz znacząco skracając czas wdrożenia
 

PTC Windchill

Od kilku lat, na naszym rynku, zauważamy duże zainteresowanie aplikacjami odpowiadającymi za zarządzanie danymi, zmianą oraz strukturą produktu na poszczególnych stadiach cyklu jego „życia” [PLM]. Jest to naturalny trend, mający na celu zmniejszanie kosztów poprzez optymalizację procesów biznesowych, krytycznych dla funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dlatego aplikacje odpowiadające za uporządkowanie tych procesów uważane są przez odbiorców za ważniejsze nawet, niż same systemy do wspomagania prac projektowych i wytwórczych.

Mając na uwadze, że bariera językowa może okazać się czynnikiem hamującym i tak dość złożony proces wdrażania tych narzędzi - szczególnie wśród użytkowników nie związanych bezpośrednio z projektowaniem - oddaliśmy do dyspozycji użytkowników oprogramowania PTC Windchill jego polską nakładkę językową.

Mamy nadzieję, że również i ten produkt, podobnie jak lokalizacja systemu PTC Creo spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i będzie atrakcyjną wartością dodaną przy podejmowaniu ewentualnych decyzji zakupowo wdrożeniowych.do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.