Mathcad

Wszechstronne oprogramowanie do obliczeń i kalkulacji inżynierskich

PTC Mathcad Prime jest oprogramowaniem, które łączy w sobie funkcjonalność procesora i edytora tekstu z zaawansowanym arkuszem kalkulacyjnym. Pozwala jednocześnie i interaktywnie wykorzystywać teksty, formuły matematyczne, tabele, wykresy, a nawet animacje. Dodatkowym atutem jest możliwość weryfikacji poprawności formuł i zawartości tworzonych dokumentów.

Jako produkt z portfolio rozwiązań z rodziny PDS, PTC Mathcad Prime posiada również narzędzia integrujące jego środowisko ze środowiskiem rozwiązań CAD z grupy PTC Creo oraz PLM z grupy PTC Windchill.

Ważna informacja!

Począwszy od 01.01.2022 r. Mathcad 15 oraz Mathcad Prime 1-6 nie będą już dostarczane przez firmę PTC.

Z powodu zastąpienia silnika obliczeń symbolicznych autorskim silnikiem firmy PTC, od 01.01.2022 r. każdy nowy plik licencji będzie zawierał dostęp wyłącznie do programu Mathcad Prime 7 i kolejnych wersji (dotyczy to wszystkich nowych subskrypcji, kontynuacji subskrypcji oraz aktualizacji programu w licencji bezterminowej do najnowszej wersji). Klienci korzystający z licencji bezterminowej PTC Mathcad Prime będą mogli w dalszym ciągu korzystać z wcześniejszych wersji oprogramowania pod warunkiem, że licencja nie będzie aktualizowana do wersji Mathcad Prime 7 lub wyższej. 

 

 
 

 

do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.