Industrial Internet of Things

ThingWorx - uniwersalna platforma integracji oraz środowisko IoT 

Internet przedmiotów [IoT – Internet of Things] to technologia za pomocą której jednoznacznie identyfikowalne przedmioty mogą w sposób bezpośredni lub pośredni gromadzić, przetwarzać lub wymieniać dane.

Firma PTC jest właścicielem i developerem technologii ThingWorx, która łącząc świat fizyczny ze światem cyfrowym, stała się uniwersalną bazą i środowiskiem do tworzenia przemysłowych rozwiązań IoT. Thing Worx to technologia umożliwiająca tworzenie przemysłowych aplikacji IoT oraz wykorzystanie rzeczywistości rozszerzonej w rozwiązaniach przemysłowych. Funkcjonalność tego środowiska umożliwia definiowanie, monitorowanie oraz zarządzanie inteligentnymi i skomunikowanymi przedmiotami, procesami i całymi systemami. Znajduje szerokie zastosowanie w rozwiązaniach, które nie tylko umożliwiają gromadzenie danych i wzajemną komunikację przedmiotów, ale również rozwiązuje problem stojący przed dalszym, swobodnym rozwojem urządzeń IoT - zarządzanie ich cyklem życia.

Pobierz infografikę i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać ze wsparcia doświadczonego dostawcy IIoT >>>

 

 

 

do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.