PTC Creo Sketch

Szkicowanie w środowisku graficznym 2D

PTC Creo Sketch to odrębne środowisko graficzne 2D oparte na funkcjonalności szkicowania, rysowania, malowania i teksturowania. Eliminuje ono stosowanie tradycyjnych technik rysunkowych na rzecz techniki tablet + aplikacja. Umożliwia tworzenie odręcznych szkiców koncepcyjnych [wykorzystanie elektronicznych ołówków, markerów, pędzli, korzystanie z palet linii i kolorów, wypełnień, uwzględnianie siły nacisku dla uzyskania określonej grubości linii, wykorzystanie technik pracy na warstwach, etc.].

Budowa kompletnych projektów wzorniczych może opierać się również na użyciu narzędzi „precyzyjnych” – łuków, krzywych, splinów, figur geometrycznych, tekstu, opcji kopiowania i powielania, prowadzenia pędzli i markerów dokładnie po narysowanej geometrii, etc. Aplikacja wspiera wiele formatów graficznych takich, jak: TIFF, BMP, JPG, PNG [eksport | import] oraz pozwala na wykorzystanie szkiców w procesie projektowania wyrobu [np. Creo Parametric].


 

Dowiedz się więcej o PTC Creo Sketch

 

do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.