PTC Creo Parametric

 

Zintegrowany system wspomagania procesów projektowania i wytwarzania [CAD | CAM | CAE]

PTC Creo Parametric [dotychczas Pro | ENGINEER] może znaleźć zastosowanie na wszystkich etapach cyklu powstawania produktu. Oprogramowanie to przez lata przekształciło się w faktyczny standard na rynku rozwiązań MCAD, a jego cechy funkcjonalne stały się uniwersalnymi kryteriami wyboru tego typu narzędzi.

Światowa lista instalacji systemu PTC Creo Parametric obejmuje ponad 80 000 przedsiębiorstw. Są wśród nich firmy małe, średnie i duże z branż: samochodowej, elektrotechnicznej, elektronicznej, elektromechanicznej, mechanicznej, wojskowej, medycznej przetwórstwa tworzyw sztucznych, konstrukcji oprzyrządowania i wielu innych.

Pełna, dwukierunkowa integracja wewnętrzna systemu PTC Creo Parametric powoduje, że każda zmiana wprowadzona na dowolnym etapie projektu [model, złożenie, dokumentacja, proces technologiczny, symulacja funkcjonalna], w sposób naturalny zostaje automatycznie odwzorowana w pozostałych środowiskach programu. Dodatkowo pełna parametryczność oraz łatwość komunikacji z innymi programami tworzą przewagę pozwalającą na projektowanie i wytwarzanie produktów wygrywających z rynkową konkurencją.

 

 

 

do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.