PTC Creo Parametric

 

Zintegrowany system wspomagania procesów projektowania i wytwarzania [CAD | CAM | CAE]

PTC Creo Parametric [dotychczas Pro | ENGINEER] może znaleźć zastosowanie na wszystkich etapach cyklu powstawania produktu. Oprogramowanie to przez lata przekształciło się w faktyczny standard na rynku rozwiązań MCAD, a jego cechy funkcjonalne stały się dla Klienta uniwersalnymi kryteriami wyboru tego typu narzędzi.

Światowa lista instalacji systemu PTC Creo Parametric obejmuje ponad 80 000 przedsiębiorstw. Są wśród nich firmy małe, średnie i duże z branż: samochodowej, elektrotechnicznej, elektronicznej, elektromechanicznej, mechanicznej, wojskowej, medycznej przetwórstwa tworzyw sztucznych, konstrukcji oprzyrządowania i wielu innych.

Pełna, dwukierunkowa integracja wewnętrzna systemu PTC Creo Parametric powoduje, że każda zmiana wprowadzona na dowolnym etapie projektu [model, złożenie, dokumentacja, proces technologiczny, symulacja funkcjonalna], w sposób naturalny zostaje automatycznie odwzorowana w pozostałych środowiskach programu. Dodatkowo pełna parametryczność oraz łatwość komunikacji z innymi programami tworzą przewagę pozwalającą na projektowanie i wytwarzanie produktów wygrywających z rynkową konkurencją.

 

 

 

do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.