Product Lifecycle Management

Zarządzanie cyklem życia produktu

PLM to znacznie więcej, niż tylko narzędzia informatyczne. To szeroko pojęta platforma biznesowa oraz kategoria rynkowa, obejmujące cały cykl powstawania i rozwoju produktu. PLM to rozwiązanie, które integruje zasoby ludzkie, dane, procesy i systemy biznesowe oraz pozwala kontrolować i zarządzać całością informacji o produkcie.

PLM jako kategoria rynkowa

PLM to kategoria rynkowa określająca standard obiegu danych, w ramach procesów biznesowych, pozwalająca na zarządzanie przepływem informacji o produkcie od momentu powstania jego koncepcji wstępnej, aż do wycofania go z rynku.

PLM jako platforma biznesowa

Jedna, spójna baza danych o produkcie, pozwalająca na zarządzanie informacją, na dowolnym stadium jego „życia”. Dostępna dla wszystkich uprawnionych zainteresowanych, bez względu na ich rolę w procesie rozwoju produktu. 

 

 


do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.