Aktualności

24 kwietnia 2024

Codebeamer to nowoczesna i kompletna platforma ALM (Application Lifecycle Management). Jest idealnym rozwiązaniem do wspierania zaawansowanego rozwoju produktów oraz do zarządzania cyklem życia oprogramowania, wraz z kompleksowymi funkcjami zarządzania wymaganiami, ryzykiem i testami.

Codebeamer wspiera tzw. „zwinną inżynierię oprogramowania” (Agile Engineering) i napędza współpracę w małych i dużych zespołach programistycznych w taki sposób, aby zmaksymalizować produktywność w procesach zarządzania kodem źródłowym. Platforma definiuje wymagania dotyczące produktu oraz – w całym cyklu jego życia - monitoruje czy to, co zostało zaprojektowane jest zgodne z nadrzędnymi założeniami. Zarządza też wymaganiami, które określają zachowanie produktu, jego cechy lub zastosowania, a nawet wymiary i specyfikacje mechaniczne. Jej otwarta formuła rozszerza funkcje ALM o możliwości konfiguracji linii produktów i zapewnia wyjątkową elastyczność w zarządzaniu złożonymi procesami.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu ALM Codebeamer >>>
 


do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.