Aktualności

18 marca 2020

Nowa sytuacja związana ze światową epidemią koronawirusa dotyka wszystkich zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.  Prewencja wymusza na nas ograniczenia w przemieszczaniu się oraz w bezpośrednim kontakcie między ludźmi.  W tej sytuacji efektywnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw może być oprogramowanie Vuforia Chalk firmy PTC, które jest kombinacją wideo, audio oraz anotacji w jednym widoku „na żywo”. 

W związku z zaistniałą sytuacją firmy zaczęły tworzyć wirtualne biura pozwalające pracownikom wykonywać swoje codzienne zadania tyle, że zdalnie,  w systemie tzw. „home office”.  Zauważalnie wzrosło też zainteresowanie specjalistycznymi rozwiązaniami IT, które pozwalają na organizację pracy w taki sposób, aby pracownicy mogli nadal swobodnie rozmawiać, wymieniać informacje, dzielić się wiedzą, bez konieczności wychodzenia z domów lub z firmy. Tylko takie podejście daje możliwość utrzymania sprawnej komunikacji w organizacji, przy zachowaniu bezpieczeństwa pracowników.

Komunikacja i współpraca użytkowników oprogramowania Vuforia Chalk odbywa się na zasadzie „zdalnego spojrzenia przez ramię” (Remote Assistance). Aplikacja nie wymaga wdrożenia oraz szkoleń i od razu nadaje się do zastosowania dla służb produkcyjnych i serwisowych (np. dla potrzeb prowadzenia szkoleń produktowych oraz zdalnego mentoringu).

Więcej informacji >>>


do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.