Aktualności

23 kwietnia 2024

Najnowsza wersja wszechstronnego oprogramowania do obliczeń i kalkulacji inżynierskich PTC Mathcad Prime 10.0 jest już dostępna.

PTC Mathcad Prime to światowy standard dla potrzeb kalkulacji matematycznych (inżynierskich) oraz dla tworzenia specjalistycznej dokumentacji technicznej.

Ważna informacja!

Z powodu zastąpienia silnika obliczeń symbolicznych autorskim silnikiem firmy PTC, od 01.01.2022 r. każdy nowy plik licencji będzie zawierał dostęp wyłącznie do programu Mathcad Prime 7 (dotyczy to wszystkich nowych subskrypcji, kontynuacji subskrypcji oraz aktualizacji programu w licencji bezterminowej do najnowszej wersji).

Począwszy od 01.01.2022 r. Mathcad 15 oraz Mathcad Prime 1-6 nie będą już dostarczane przez firmę PTC.

Klienci korzystający z licencji bezterminowej PTC Mathcad Prime będą mogli w dalszym ciągu korzystać z wcześniejszych wersji oprogramowania pod warunkiem, że licencja nie będzie aktualizowana do wersji Mathcad Prime 7.

 

Poznaj funkcjonalności PTC Mathcad Prime 10.0 >>>

Pobierz wersję testową Mathcad Express >>>


do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.