Aktualności

1 czerwca 2017
Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejne Spotkanie Użytkowników Oprogramowania Firmy PTC, które odbędzie w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka, w dniach 21/22 września 2017 roku.
Gospodarzami konferencji będą: 3D PRO Sp. z o. o. oraz producent oprogramowania – firma PTC. W czasie tegorocznej imprezy zaprezentujemy kierunki rozwoju rozwiązań wspierających cykl życia produktu oraz nowości w dwóch flagowych grupach aplikacji CAx/PLM: PTC Creo 4.0 oraz PTC Windchill 11.

Ponadto tradycyjnie już chcielibyśmy, aby spotkanie było kontynuacją budowania naszych dobrych relacji biznesowych oraz okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa oraz odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: info@3dpro.com.pl Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2017 r.

do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.