ul. Łagiewnicka 54/56, bud. B
+48 42 640 60 99

Wspieramy powstawanie
innowacyjnych produktów

O nas
Firma 3D PRO Sp. z o.o. powstała w 1995 roku. Jesteśmy najbardziej doświadczonym w Polsce integratorem procesów projektowania, wytwarzania oraz zarządzania w oparciu o systemowe rozwiązania firmy Parametric Technology Corporation (PTC).

Lista naszych przemysłowych wdrożeń obejmuje ponad 450 przedsiębiorstw o bardzo zróżnicowanym charakterze produkcji. Skalowalność proponowanych rozwiązań oraz nasza wiedza i kompetencje pozwalają na optymalne dostosowanie procesu implementacji do indywidualnych potrzeb firmy każdej wielkości. Działamy zarówno w sferze sprzedaży oprogramowania, prowadzenia certyfikowanych szkoleń, obsługi serwisowej licencji, jaki kompleksowego wdrażania oferowanych rozwiązań, poprzez dostosowywanie ich do specyficznych wymagań odbiorcy.

Jako jedyni w Polsce oferujemy naszym Klientom polskie wersje językowe wybranych produktów firmy PTC. Opracowana przez nas wersja polska interfejsu użytkownika systemu PTC Creo (dot. Pro/ENGINEER|Wildfire) pracuje już w ponad 200 firmach, znacznie poprawiając indywidualną wydajność pracy oraz znacząco skracając czas wdrożenia. Nasza firma jest również autorem polskiej nakładki językowej oprogramowania PTC Windchill PDMLink/ ProjectLink.

Certyfikaty kompetencji:

PTC Authorized Reseller – autoryzacja producenta do sprzedaży oprogramowania na terytorium Polski. Prawo do sprzedaży obejmuje pełne portfolio produktów firmy PTC. Firma 3D PRO z racji swoich wyników w sprzedaży oraz efektów wdrożeniowych osiągniętych przez naszych Klientów posiada status „złotego” partnera PTC (PTC Authorized Reseller Gold).

PTC Authorized Training Center (ATC) – autoryzacja naszego centrum szkoleniowego do prowadzenia profesjonalnych szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania. Stosujemy skuteczne i sprawdzone w praktyce metodologie szkoleń. Uczestnikom zapewniamy obszerne, polskojęzyczne materiały oraz gwarantujemy, że poziom prowadzonych zajęć nie odbiega od poziomu treningów prowadzonych przez PTC, w jakimkolwiek autoryzowanym ośrodku na świecie. Każdy uczestnik, po zakończeniu szkolenia uzyskuje stosowny certyfikat.

Technical Support Provider (TSP) – prawo do działań związanych z tzw. roczną obsługą serwisową zakupionych licencji. W ramach tej usługi nasi Klienci otrzymują prawo do otrzymywania wszystkich uaktualnień oprogramowania, dostęp do portalu eSupport firmy PTC, usługę naszego wsparcia technicznego (Hot-Line), pomoc i radę w rozwiązywaniu codziennych zadań inżynierskich, stałe upusty cenowe dotyczące zarówno oprogramowania, jaki i świadczonych przez nas usług oraz prawo do korzystania z polskich interfejsów użytkownika aplikacji PTC Creo/PTC Windchill, których autorem jest nasza firma.

PTC Certified Services Provider (CSP) – certyfikat potwierdzający nasze kompetencje we wdrażaniu aplikacji z rodziny PTC Windchill. Jak do tej pory, jako jedyni w Polsce, możemy pochwalić się przemysłowymi wdrożeniami tych narzędzi.
do góry
powrót


© 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB