ul. Łagiewnicka 54/56, bud. B
+48 42 640 60 99

Wspieramy powstawanie
innowacyjnych produktów

Wersje polskie oprogramowania
Nasza firma, jako jedyna na polskim rynku, od lat tworzy i utrzymuje wersje polskie interfejsu użytkownika wybranych produktów firmy PTC.

PTC Creo/ (dot. Pro|ENGINEER-Wildfire)

Począwszy od pierwszej wersji Pro|ENGINEER’a Wildfire (2003 r.), dostarczamy naszym Klientom profesjonalnie zlokalizowane polskie wersje językowe systemu, które poprawiają efektywność komunikacji oraz w znaczącym stopniu skracają czas wdrożenia.

Nasz produkt jest nakładką językową na oryginalne oprogramowanie firmy PTC i obejmuje pełne tłumaczenie menu tekstowego systemu wraz z jego oknami dialogowymi, listwami narzędziowymi i panelami właściwości poszczególnych cech. Spolszczone zostały również podpowiedzi pod ikonami, pozycje „menu-menedżera”, wraz z odpowiadającymi im objaśnieniami oraz obszar komunikatów i podpowiedzi systemu.

Nasze rozwiązanie pracuje obecnie w ponad 200 firmach, znacznie poprawiając indywidualną wydajność pracy oraz znacząco skracając czas wdrożenia.

Wersja polska dostępna jest nieodpłatnie dla wszystkich nowych i istniejących Klientów, serwisowanych

PTC Windchill

Od kilku lat, na naszym rynku, zauważamy duże zainteresowanie aplikacjami odpowiadającymi za zarządzanie danymi, zmianą oraz strukturą produktu na poszczególnych stadiach cyklu jego „życia” (PLM). Jest to naturalny trend, mający na celu zmniejszanie kosztów poprzez optymalizację procesów biznesowych, krytycznych dla funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dlatego aplikacje odpowiadające za uporządkowanie tych procesów uważane są przez odbiorców za ważniejsze nawet, niż same systemy do wspomagania prac projektowych i wytwórczych.

Mając na uwadze, że bariera językowa może okazać się czynnikiem hamującym i tak dość złożony proces wdrażania tych narzędzi - szczególnie wśród użytkowników nie związanych bezpośrednio z projektowaniem - oddaliśmy do dyspozycji użytkowników oprogramowania PTC Windchill jego polską nakładkę językową.

Mamy nadzieję, że również i ten produkt, podobnie jak lokalizacja systemu PTC Creo spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i będzie atrakcyjną wartością dodaną przy podejmowaniu ewentualnych decyzji zakupowo-wdrożeniowych.


do góry
powrót


© 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB