ul. Łagiewnicka 54/56, bud. B
+48 42 640 60 99

Wspieramy powstawanie
innowacyjnych produktów

Aktualne oferty specjalne PTC
Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z aktualnych ofert specjalnych, dotyczących zakupu nowych licencji oprogramowania Creo oraz aktualizacji nieaktywnych licencji bezterminowych, poprzez ich konwersję do subskrypcji.

Oferta REACTIVATE

Oferta kierowana jest dla użytkowników licencji bezterminowych, które nie posiadają aktywnej usługi wsparcia technicznego przez okres dłuższy, niż rok. Umożliwia ona powrót na obsługę serwisową oraz uaktualnienie posiadanych pakietów do najnowszej wersji, poprzez ich konwersję do modelu subskrypcyjnego, w cenie o 25% niższej w stosunku do standardowej ceny subskrypcji.


Oferta lojalnościowa (LOYALITY PROGRAM)

Loyality Program, to oferta skierowana do aktywnych na obsłudze serwisowej użytkowników licencji bezterminowych (perpetual). Obejmuje możliwość atrakcyjnej konwersji posiadanego oprogramowania do modelu subskrypcyjnego. W ramach konwersji, Klient otrzymuje:
 1. Możliwość dodatkowego uzyskania 3 z 4 wymienionych poniżej licencji:
  • Interactive Surface Design Extension (ISDX)
  • Additive Manufacturing Extension
  • Simulation Extension
  • Piping & Cabling Extension (PCX)
 2. Bezpłatny dostęp do ponad 100 godzin szkoleń w ramach PTC e-Learning, możliwość uzyskania dodatkowych licencji do użytku domowego oraz dostęp do zaawansowanych opcji „wypożyczania” licencji.
 3. Licencje Design Exploration Extension (DEX) oraz Human Factors Extension (Manikin + Manikin Analysis), jako dodatkowy element konwersji, w ramach każdego subskrypcyjnego pakietu Essentials.

O ferta upgrade’u z 35% rabatem 

Oferta dotyczy możliwości „ulepszenia” wcześniejszych konfiguracji Creo (np. Creo Parametric) do aktualnych pakietów o wyższej funkcjonalności, z grupy Creo Essentials lub Creo Engineer. Operacji tej można dokonać z 35% rabatem, w odniesieniu do standardowo obowiązujących cen upgrade’ów.
do góry
powrót


© 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB