ul. Łagiewnicka 54/56, bud. B
+48 42 640 60 99

Wspieramy powstawanie
innowacyjnych produktów

Aktualne oferty specjalne PTC
Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z aktualnych ofert specjalnych, dotyczących zakupu nowych licencji oprogramowania Creo oraz aktualizacji nieaktywnych licencji bezterminowych, poprzez ich konwersję do subskrypcji.

BOGOHO - druga licencja 50% taniej

Teraz przy zakupie jednej licencji Creo, drugą oferujemy 50% taniej. Oferta jest skierowana do firm, planujących powiększenie zespołu projektowego lub chcących zwiększyć liczbę pracowników korzystających z Creo.

Warunki promocji
  • Klienci, którzy zakupią nową roczną subskrypcję / licencję wieczystą pakietów konstrukcyjnych PTC Creo Essentials, PTC Creo Engineer lub PTC Creo Elements Direct, mają możliwość zakupienia drugiej subskrypcji / licencji wieczystej na ten sam produkt o 50% taniej.
  • Licencje objęte promocją muszą być zakupione w tym samym czasie.
  • PTC zastrzega sobie prawo do odwołania, wstrzymania lub zmiany części lub całej promocji w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.
  • Ceny oprogramowania PTC mogą ulec zmianie i mogą różnić się w zależności od kraju.
  • Promocja nie dotyczy oferty edukacyjnej.


Oferta REACTIVATE

Oferta kierowana jest dla użytkowników licencji bezterminowych, które nie posiadają aktywnej usługi wsparcia technicznego przez okres dłuższy, niż rok. Umożliwia ona powrót na obsługę serwisową oraz uaktualnienie posiadanych pakietów do najnowszej wersji, poprzez ich konwersję do modelu subskrypcyjnego, w cenie o 25% niższej w stosunku do standardowej ceny subskrypcji.
do góry
powrót


© 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB