ul. Łagiewnicka 54/56, bud. B
+48 42 640 60 99

Wspieramy powstawanie
innowacyjnych produktów

PTC Creo Elements
PTC Creo Elements/Direct to odrębna rodzina produktów będąca samodzielnym i pełnym środowiskiem konstrukcyjnym. System wykorzystuje sprawdzoną i najlepszą w swojej klasie technologię Explicit Modeling, stosowaną do tej pory w aplikacjach z rodziny CoCreate. Od czasu, kiedy technologia ta stała się własnością firmy PTC, system włączono do portfolio produktów Creo, tworząc bardzo atrakcyjną, komplementarną alternatywę CAD.

Praca w aplikacjach z rodziny PTC Creo Elements/Direct odbywa się poprzez bezpośrednią interakcję z geometrią (tzw. modelowanie bezpośrednie), bez udziału globalnych relacji i powiązań oraz ograniczeń wynikających np. z metodologii modelowania parametrycznego. Dzięki temu możliwe jest dokonywanie nawet bardzo radykalnych zmian w dowolnym momencie procesu projektowania. Metodologia ta jest zatem idealna dla firm tworzących produkt od podstaw tam, gdzie cykl powstawania projektu mierzony jest w dniach lub w tygodniach, gdzie wysoki poziom parametryzacji modeli nie jest wymagany i nie ma większego znaczenia dla przebiegu projektu. Znajduje zastosowanie wtedy, gdy mamy do czynienia z produktami o niewielkiej złożoności i wariantowości.


PTC Creo Elements/Direct jest grupą multidyscyplinarnych aplikacji CAD obejmujących m.in.:
  • środowisko modelowania bryłowego i powierzchniowego
  • budowę złożeń
  • tworzenie dokumentacji rysunkowej
  • projektowanie instalacji rurowych i kablowych
  • konstrukcje blaszane
  • konstrukcję oprzyrządowania (formy wtryskowe)
  • środowisko do obliczeń
  • biblioteki obejmujące ok. 170.000 elementów standardów
Zastosowanie technologii AnyMode Modeling umożliwia dwukierunkową wymianę danych geometrycznych pomiędzy innymi aplikacjami takimi, jak chociażby PTC Creo Parametric, a dane mogą być składowane i zarządzane w środowisku PTC Windchill.


Dowiedz się więcej:
do góry
powrót


© 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB