Promocje

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z aktualnych ofert specjalnych, dotyczących zakupu nowych licencji oprogramowania Creo oraz aktualizacji nieaktywnych licencji bezterminowych, poprzez ich konwersję do subskrypcji.

CREATORS PROGRAM

Świetny pomysł nie wystarczy, aby zaznaczyć swoją obecność w branży. Sukces wymaga zmiany w sposobie myślenia i mądrego podejścia do innowacji. Opracowany specjalnie dla start-upów PTC Creators Program pomaga młodym firmom wejść na rynek, wyprzedzić konkurencję i stać się kluczowymi graczami.

PTC Creators Program zapewni Twojej firmie wszystkie narzędzia niezbędne do wprowadzenia w życie nawet najbardziej ambitnych koncepcji. Dostarczymy Ci CREO – potężną, innowacyjną, otwartą i zintegrowaną platformę systemową CAD | CAM | CAE, która umożliwi Ci tworzenie innowacyjnych produktów na podstawie najlepszych projektów, a następnie wprowadzanie ich na rynek w optymalnym momencie i przy najniższych kosztach.

Dowiedz się więcej o PTC Creators Program >>>

 

Oferta SUPERSIZE - dowolny moduł funkcjonalny 50% taniej!

Światowa lista instalacji PTC Creo obejmuje ponad 80.000 przedsiębiorstw. Są wśród nich firmy małe, średnie i duże, z branż: samochodowej, elektrotechnicznej, elektronicznej, elektromechanicznej, mechanicznej, wojskowej, medycznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, konstrukcji oprzyrządowania i wielu innych.

Wykorzystaj w pełni możliwości PTC Creo!

Przy zakupie pakietu PTC Creo Design Essentials lub wyższego, oferujemy dowolny moduł funkcjonalny z 50% rabatem.

Warunki promocji:

  • Promocja trwa do 31.12.2021
  • PTC zastrzega sobie prawo do zmodyfikowania oferty.
  • Promocja nie łączy się z innymi promocjami.
  • Promocja nie dotyczy oferty edukacyjnej.

 

Oferta TRIO

Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty specjalnej TRIO: przy zakupie dwóch jednakowych licencji PTC Creo Design lub PTC Mathcad, trzecią taką samą oferujemy GRATIS!

Warunki promocji:

  • Promocja trwa do 31.12.2021
  • PTC zastrzega sobie prawo do zmodyfikowania oferty.
  • Promocja nie łączy się z innymi promocjami.
  • Promocja nie dotyczy oferty edukacyjnej.

 

Oferta REACTIVATE

Oferta skierowana jest do użytkowników licencji bezterminowych, które nie posiadają aktywnej usługi wsparcia technicznego przez okres dłuższy niż rok. Umożliwia ona powrót na obsługę serwisową oraz uaktualnienie posiadanych pakietów do najnowszej wersji, poprzez ich konwersję do modelu subskrypcyjnego w promocyjnej cenie.

  • Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Działem Handlowym 3D PRO +48 42 640 60 99 (wew. 20), info@3dpro.com.pl
do góry
powrót

© 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.