Szkolenia

Firma 3D PRO jest zarejestrowana i od lat działa jako certyfikowany partner szkoleniowy - PTC Authorized Training Partner [ATP]. Nadanie tego certyfikatu potwierdza nasze wysokie kwalifikacje w organizowaniu profesjonalnych szkoleń, w pełnym zakresie funkcjonalności pakietów oprogramowania PTC Creo [poprzednio Pro|ENGINEER] oraz PTC Windchill. Prowadzone przez nas szkolenia są w pełni zgodne ze standardami producenta, a ich zawartość i metodyka dopasowane są w taki sposób, aby opanować określoną funkcjonalność systemu w możliwie najkrótszym czasie.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje bardzo obszerne, polskojęzyczne podręczniki ćwiczeniowe. Certyfikaty ukończenia szkoleń przeprowadzonych przez firmę 3D PRO - dzięki statusowi ATP - uznawane są na całym świecie jako dokumenty stwierdzające gwarantowany poziom wiedzy ich uczestników. Prowadzone przez nas szkolenia mogą się odbywać zarówno w naszym centrum szkoleniowym, jak i w siedzibie klienta. Jako jedyni w Polsce prowadzimy również szkolenia na wersjach polskich oprogramowania PTC Creo Parametric [poprzednio Pro|ENGINEER] oraz PTC Windchill, których jesteśmy autorami i które stale rozwijamy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, firma 3D PRO prowadzi również konsultacje techniczne, wdrożeniowe oraz szkolenia dedykowane, swoim zakresem merytorycznym wybiegające poza zagadnienia standardowych szkoleń typu „klasa”.

Informacji dotyczących zakresu oraz terminów prowadzonych przez nas szkoleń udzielą Państwu nasi konsultanci handlowi.

+48 42 640 60 99, info@3dpro.com.pl

 

Referencje
W zakresie obsługi oprogramowania firmy PTC realizujemy szkolenia zarówno dla firm małych, średnich, jak i dla dużych korporacji.
O naszych kompetencjach świadczą szkolenia prowadzone m.in. dla:
do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.