Aktualności

25 września 2021

Począwszy od października 2021 poszerzamy naszą ofertę o profesjonalne narzędzia niemieckiej firmy XPLM, służące do integracji systemów ECAD/EDA z aplikacjami do zarządzania cyklem życia produktu (PLM).

Podpisana umowa partnerska pozwala wzbogacić naszą ofertę o pakiet rozwiązań przeznaczony dla tych firm, w których funkcjonują mieszane środowiska rozwoju produktu (MCAD/ECAD/EDA), a co za tym idzie występuje konieczność zarządzania multidyscyplinarną strukturą produktu, w skład której wchodzą zarówno elementy mechaniczne, jak i elektryczne czy elektroniczne.

Proponowana platforma intergracji pozwala na włączenie zawartości projektów elektrycznych i elektronicznych do bazy danych systemu PLM (a co za tym idzie do właściwej struktury logicznej eBOM), na zarządzanie tymi danymi, poddanie ich procesom zarządzania zmianą oraz zarządzanie konfiguracją całego produktu. 

Dowiedz się więcej o platformie integracji Integrate2 dla systemu PTC Windchill

Dowiedz się więcej o platformie integracji Integrate2 dla innych rozwiązań PLM

 


do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.