Produkty firmy 3D Connexion

SpaceMouse Enterprise

Model Enterprise jest ulepszoną wersją wcześniejszego manipulatora SpacePilot Pro. Posiada nowoczesny wyświetlacz, poprawioną ergonomię, większe przyciski, więcej klawiszy specjalnych oraz zupełnie nowe funkcje własne [klawisze widoków własnych, diodę oznaczająca wyłączenie rotacji, obrazowanie funkcji w formie ikon].

Mysz 3D SpaceMouse Enterprise to połączenie stylu i możliwości wielokrotnie nagradzanych myszy 3D: SpaceMouse Pro i SpacePilot Pro. Jak w przypadku każdego wyjątkowego projektu, 3DConnexion czerpie z doświadczeń zdobytych w przeszłości, aby zmienić przyszłość i zaproponować użytkownikowi najlepszą możliwą funkcjonalność.

Zastosowana w modelu Mysz 3D SpaceMouse Enterprise technologia czujnika 6 stopni swobody ruchu [6DoF] oraz stały dostęp do przycisków QuickViews, standardowych [Standard Views], jak i własnych [Custom Views], sprawiają, że praca z modelami 3D jest łatwiejsza niż wcześniej.SpaceMouse Pro

Space Mouse Pro jest produktem z linii profesjonalnych myszek 3D firmy 3Dconnexion. Dzięki dopracowanemu ergonomicznemu kształtowi oraz innowacyjnemu menu na ekranie [On-screen Display] polepsza się komfort pracy, co wpływa na jej produktywność.

Piętnaście dużych, programowalnych klawiszy funkcyjnych zapewnia szybki dostęp do najczęstszych komend, standardowych widoków i skrótów klawiatury, a menu wyświetlane na ekranie przypomina funkcje, które zostały do nich przypisane.

Pełnowymiarowe, miękko wykończone miejsce na nadgarstek sprawia, że SpaceMouse Pro dostarcza odpowiednich narzędzi w jednym miejscu, co czyni go niezastąpionym urządzeniem dla każdego, kto pracuje w aplikacjach 3D.SpaceMouse Pro Wireless

Koniec z okablowaniem. Koniec z ograniczeniami. Stosowana w myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless technologia łączności bezprzewodowej 3Dconnexion 2,4 GHz zapewnia dostęp do materiałów 3D w czasie rzeczywistym. Wystarczy podłączyć do komputera PC lub Mac odbiornik mikro-USB i korzystać ze sterowania bezprzewodowego o niezawodności równej rozwiązaniom przewodowym.

Mysz 3D SpaceMouse Pro Wireless może działać przez dwa miesiące bez ładowania. A kiedy potrzebna jest energia, wystarczy podłączyć kabel mikro-USB i kontynuować pracę.

 

Space Navigator

SpaceNavigator oferuje naturalną i intuicyjną nawigację środowisk i obiektów trójwymiarowych w ponad 100 najważniejszych i najpopularniejszych aplikacjach 3D. Naciskaj, odciągaj, przechylaj lub przekręcaj manipulator urządzenia - umożliwia to jednoczesne przeglądanie, powiększanie i obracanie obiektów trójwymiarowych. Przyciskaj manipulator mocniej, by poruszać się szybciej oraz delikatnie, by poruszać się wolniej.

Zakosztuj prawdziwego latania po świecie w trzech wymiarach, takich jak GoogleEarth, bez konieczności zatrzymywania się by zmienić kierunek i prędkość na klawiaturze czy myszce 2D.

 

SpaceNavigator for Notebooks

SpaceNavigator for Notebooks zaprojektowany został z myślą o użytkownikach często podróżujących, dlatego jego waga to tylko połowa regularnej wagi innych komputerowych urządzeń peryferyjnych. Niewielki rozmiar podstawy urządzenia sprawia, że można korzystać z niego w wygodny sposób w różnych środkach transportu, a wygodny futerał doskonale je zabezpiecza.

Nowo zaprojektowane, ergonomiczne pokrętło manipulatora zwiększa komfort pracy i sprawia, że wszelkie działania w wirtualnym świecie 3D stają się bardziej naturalne i intuicyjne. Dwa dowolnie programowalne przyciski ułatwiają dostęp do ulubionych funkcji. SpaceNavigator for Notebooks działa z najpopularniejszymi aplikacjami 3D na platformach Windows, Mac OS X, Linux i Unix.

 

CAD Mouse

Do świata manipulatorów 3D dołączyła mysz, która została zaprojektowana specjalnie dla specjalistów CAD. Zbierając opinie i sugestie tysięcy użytkowników firma stworzyła zaawansowany produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów, którzy w codziennej pracy wykorzystują oprogramowanie CAD i graficzne. Używanie kółka myszy jako przycisku, dzięki dedykowanemu przyciskowi środkowemu myszy CAD Mouse 3Dconnexion, odchodzi do lamusa. To znacznie wygodniejsze i bardziej poręczne niż naciskanie pokrętła. Ponieważ ulepszanie warunków pracy, odpoczynku i rozrywki specjalistów CAD jest naszą misją, obudowa myszy wykonana została z eleganckiej matowej stali i jest bardzo ergonomiczna — podpiera dłoń w wygodnej i naturalnej pozycji przez wiele godzin pracy.

Inne myszy nie zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkownikach CAD, ale mysz CAD Mouse firmy 3Dconnexion została przygotowana specjalnie dla nich. Dzięki funkcji QuickZoom możesz bez wysiłku powiększać i zmniejszać obiekty geometryczne za pomocą jednego kliknięcia przycisku pod kciukiem. Miłośnicy kółek nie muszą się jednak niepokoić — kółko Smart Scroll zapewnia precyzyjne powiększanie i pomniejszanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD lub szybkie przewijanie z efektem inercji w przeglądarkach i dokumentach. To płynny sposób obsługi, którego nie zapewniają inne myszy.

do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.