Premiera PTC Creo 7.0

Nowe funkcjonalności w Creo 7.0

Creo 7.0  - najnowsza wersja systemu zintegrowanych aplikacji CAD | CAM | CAE jest już dostępna!

14.04.2020 firma PTC zaprezentowała Creo 7.0. Wykorzystaj nowe możliwości: spraw, aby Twoja praca była łatwiejsza a Twoje projekty stawały się jeszcze lepsze i trafiały na rynek jeszcze szybciej. Spełniając oczekiwania klientów, jako wiodący producent oprogramowania CAD | CAM | CAE, PTC z każdą kolejną edycją Creo wprowadza ulepszenia i wciąż rozwija swój produkt.

Creo 7.0 daje nowe możliwości w zakresie projektowania generatywnego, symulacji w czasie rzeczywistym, technologii addytywnej, projektowania wieloobiektowego i wiele innych.

 

 

Projektowanie generatywne [Creo Generative Topology Optimization]

Creo GTO pozwala na automatyczne optymalizowanie projektów, przy uwzględnieniu zdefiniowanych ograniczeń i wymagań – takich jak materiały czy technologia produkcji.

Innowacyjność oprogramowania redukuje czas potrzebny na rozwój produktu i koszty z tym związane – wszystko dzięki jednemu, spójnemu środowisku.

 

 

 

Symulacja w czasie rzeczywistym [Creo Simulation Live]

Creo Simulation Live to pierwsza na rynku symulacja MES w czasie rzeczywistym, bazująca na technologii ANSYS Discovery Live. Innowacyjne podejście do procesu symulacji, dzięki wykorzystaniu do obliczeń procesora karty graficznej [GPU], pozwala monitorować wyniki symulacji w czasie rzeczywistym. Konstruktorzy mogą teraz na bieżąco analizować wpływ wprowadzanych zmian na projektowany model, bez konieczności czasochłonnego oczekiwania na dane.

  • symulacja przepływu płynów – oprogramowanie natychmiast dostarcza dynamiczne informacje zwrotne bezpośrednio w środowisku modelowania. To już nie tylko szybkość i łatwość użytkowania, to także zaawansowane wsparcie jako stały element pracy konstruktora
  • szybka, działająca w tle analiza wytrzymałościowa, termiczna i modalna
  • zmiany wprowadzone w projekcie są widoczne natychmiast, bez konieczności upraszczania geometrii lub tworzenia siatki

Dowiedz się więcej o Creo Simulation Live >>>

 

Projektowanie wieloobiektowe

Projektowanie wieloobiektowe znacząco usprawnia wydajność podczas tworzenia złożonej geometrii, pozwalając swobodnie pracować ze zróżnicowanymi bryłami geometrycznymi w ramach jednego modelu.

Metodologia ta nie tylko wpływa na efektywność całego procesu projektowania, ale także ma kluczowe znaczenie dla projektowania generatywnego czy technologii addytywnej.

 

 

Wybrane usprawnienia

PTC wciąż pracuje nad zwiększeniem Twojej wydajności i ułatwieniem codziennej pracy, wprowadzając w kolejnych edycjach Creo nowe usprawnienia.

  • możliwość dodawania do już pochylonych powierzchni kolejnych pochyleń
  • usprawnienia w interfejsie użytkownika, szkicowniku i drzewie modelu
  • tworzenie odbicia lustrzanego w Szkicowniku bez konieczności dodawania linii osiowej

 

do góry
powrót

© 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.