Aktualności

1 listopada 2019

PTC potwierdza podpisanie umowy przejęcia Onshape - firmy, która stworzyła pierwszą platformę rozwoju produktu typu Oprogramowanie Jako Usługa  [SaaS - Software as a Service].

23 października 2019 firma PTC potwierdziła podpisanie umowy przejęcia Onshape. To właśnie w Onshape powstała pierwsza platforma rozwoju produktu typu Oprogramowanie Jako Usługa [SaaS - Software as a Service], łącząca szerokie możliwości oprogramowania CAD z zaawansowanym zarządzaniem informacją o produkcie.

Firma Onshape została założona w 2012 roku przez Jona Hirschticka, Johna McEleneya i Dave’a Corcorana. Dzięki platformie SaaS, oferowanej przez Onshape, przedsiębiorstwa mogą szybko przeprowadzać wdrożenia, redukując jednocześnie koszty wstępne. Użytkownicy za pośrednictwem Internetu korzystają z aplikacji znajdujących się w chmurze, co z jednej strony zapewnia swobodny dostęp z dowolnej lokalizacji i dowolnego urządzenia, z drugiej zaś pozwala wyeliminować m.in. koszty zakupu odpowiedniego sprzętu.

Wchodzący na rynek CAD i PLM, oparty na rozwiązaniach chmurowych model SaaS, wkrótce może stać się standardem w branży oprogramowania. Zapewnia on użytkownikom innowacyjność, większą wydajność i sprawniejszą współpracę przy jednoczesnej redukcji kosztów i ograniczeniu do minimum infrastruktury IT.

Dowiedz się więcej!


do góry
powrót

© 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.