O nas

Kim jesteśmy?

Firma 3D PRO Sp. z o.o. powstała w 1995 roku. Jesteśmy najbardziej doświadczonym w Polsce integratorem procesów projektowania, wytwarzania oraz zarządzania w oparciu o systemowe rozwiązania firmy PTC.

  

Lista naszych przemysłowych wdrożeń obejmuje ponad 450 przedsiębiorstw o bardzo zróżnicowanym charakterze produkcji. Skalowalność proponowanych rozwiązań oraz nasza wiedza i kompetencje pozwalają na optymalne dostosowanie procesu implementacji do indywidualnych potrzeb firmy każdej wielkości. Działamy zarówno w sferze sprzedaży oprogramowania, prowadzenia certyfikowanych szkoleń, obsługi serwisowej licencji, jaki kompleksowego wdrażania oferowanych rozwiązań, poprzez dostosowywanie ich do specyficznych wymagań odbiorcy.

 

Polskie wersje językowe PTC Creo i PTC Windchill

Jako jedyni w Polsce oferujemy naszym Klientom polskie wersje językowe wybranych produktów firmy PTC. Opracowana przez nas wersja polska interfejsu użytkownika systemu PTC Creo pracuje już w ponad 200 firmach, znacznie poprawiając indywidualną wydajność pracy oraz znacząco skracając czas wdrożenia. Stworzyliśmy również polskią nakładkę językową oprogramowania PTC Windchill PDMLink | ProjectLink.

Dowiedz się więcej o polskich nakładkach językowych dla PTC Creo i PTC Windchill >>>

 

Certyfikaty kompetencji firmy 3D PRO

 

PTC Authorized Reseller

Autoryzacja producenta do sprzedaży oprogramowania na terytorium Polski. Prawo do sprzedaży obejmuje pełne portfolio produktów firmy PTC. Firma 3D PRO z racji swoich wyników w sprzedaży oraz efektów wdrożeniowych osiągniętych przez naszych Klientów posiada status złotego partnera PTC [PTC Authorized Reseller Gold].

PTC Authorized Training Partner [ATP]

Autoryzacja naszego centrum szkoleniowego do prowadzenia profesjonalnych szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania. Stosujemy skuteczne i sprawdzone w praktyce metodologie szkoleń. Uczestnikom zapewniamy obszerne, polskojęzyczne materiały oraz gwarantujemy, że poziom prowadzonych zajęć nie odbiega od poziomu treningów prowadzonych przez PTC, w jakimkolwiek autoryzowanym ośrodku na świecie. Każdy uczestnik, po zakończeniu szkolenia uzyskuje stosowny certyfikat.

Technical Support Provider [TSP]

Prawo do działań związanych z tzw. roczną obsługą serwisową zakupionych licencji. W ramach tej usługi nasi Klienci otrzymują prawo do otrzymywania wszystkich uaktualnień oprogramowania, dostęp do portalu eSupport firmy PTC, usługę naszego wsparcia technicznego, pomoc i radę w rozwiązywaniu codziennych zadań inżynierskich, stałe upusty cenowe dotyczące zarówno oprogramowania, jaki i świadczonych przez nas usług oraz prawo do korzystania z polskich interfejsów użytkownika aplikacji PTC Creo | PTC Windchill, których autorem jest nasza firma.

PTC Certified Services Provider [CSP]

Certyfikat potwierdzający nasze kompetencje we wdrażaniu aplikacji z rodziny PTC Windchill. Możemy pochwalić się największą liczbą przemysłowych wdrożeń tych narzędzi w Polsce.

do góry
powrót

© 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.