Mathcad Express

Bezpłatne oprogramowanie do obliczeń i kalkulacji inżynierskich

PTC Mathcad jest oprogramowaniem, które pozwala w łatwy sposób wykorzystywać teksty, formuły matematyczne, tabele, wykresy i animacje. Dodatkowym atutem jest możliwość weryfikacji poprawności formuł i zawartości tworzonych dokumentów. Prosty w obsłudze i przejrzysty interfejs nie sprawi problemu nawet osobom dopiero zaczynającym pracę z programem.

Wersja testowa PTC Mathcad Prime jest w pełni funkcjonalna. Po 30 dniach od aktywacji wersji testowej uzyskujesz dostęp do PTC Mathcad Express - bezpłatnej wersji programu, z której możesz korzystać bez ograniczeń czasowych. Z licencji Mathcad Express można korzystać tylko w celach prywatnych, nie jest ona przeznaczona do użytku komercyjnego.

Ważna informacja!

Począwszy od 01.01.2022 r. Mathcad 15 oraz Mathcad Prime 1-6 nie będą już dostarczane przez firmę PTC.

Z powodu zastąpienia silnika obliczeń symbolicznych autorskim silnikiem firmy PTC, od 01.01.2022 r. każdy nowy plik licencji będzie zawierał dostęp wyłącznie do programu Mathcad Prime 7 i kolejnych wersji (dotyczy to wszystkich nowych subskrypcji, kontynuacji subskrypcji oraz aktualizacji programu w licencji bezterminowej do najnowszej wersji). Klienci korzystający z licencji bezterminowej PTC Mathcad Prime będą mogli w dalszym ciągu korzystać z wcześniejszych wersji oprogramowania pod warunkiem, że licencja nie będzie aktualizowana do wersji Mathcad Prime 7 lub wyższej. 

Podstawowe funkcjonalności PTC Mathcad Express

  • automatyczne sprawdzanie jednostek i ich konwersja
  • analiza wyników za pomocą interaktywnych wykresów 2 i 3D
  • standardowa notacja matematyczna
  • bezpośrednie osadzanie arkusza kalkulacyjnego PTC Mathcad, zawierającego obliczenia projektowe, w części lub zespole PTC Creo
  • prezentowanie obliczeń za pomocą wykresów, grafów, tekstów i obrazów w obrębie jednego dokumentu
  • podstawowe funkcje i operatory numeryczne
 
do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.