Aktualności

30 marca 2017
W najnowszej kompilacji oprogramowania Creo 4.0 pojawiła się obsługa tzw. rzeczywistości rozszerzonej (Augumented Reality).
Realizacja tej funkcjonalności odbywa się dzięki integracji środowiska modelowania systemu PTC Creo Paramentric z oprogramowaniem PTC Vuforia, które jest liderem w segmencie przemysłowych rozwiązań VR/AR. Zastosowanie tej technologii pozwala w praktyce implementować oraz rozwijać metodologię tzw. „cyfrowych bliźniaków” (Digital Twins).

Zachęcamy do zapoznania się z tą nową technologią poprzez bezpłatną aplikację ThingWorx View, dostępną w Apple Store, Google Play Store lub Microsoft App Store, dla większości urządzeń mobilnych.


Pobierz aplikację, wydrukuj i zeskanuj kod Thing Mark i zobacz jak wygląda zastosowanie rzeczywistości rozszerzonej dla Twoich produktów.


do góry
powrót

© 2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.