Promocje

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z aktualnych ofert specjalnych, dotyczących zakupu nowych licencji oprogramowania Creo oraz aktualizacji nieaktywnych licencji bezterminowych, poprzez ich konwersję do subskrypcji.

 

Oferta SUPERSIZE

Światowa lista instalacji PTC Creo obejmuje ponad 80.000 przedsiębiorstw. Są wśród nich firmy małe, średnie i duże, z branż: samochodowej, elektrotechnicznej, elektronicznej, elektromechanicznej, mechanicznej, wojskowej, medycznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, konstrukcji oprzyrządowania i wielu innych.

Wykorzystaj w pełni możliwości PTC Creo!

Przy zakupie pakietów PTC Creo Design, oferujemy dowolny moduł funkcjonalny z 50% rabatem.

Warunki promocji

  • Promocja trwa od 30.12.2019r. do 27.03.2020r.
  • Promocja nie łączy się z innymi promocjami.
  • Klienci, którzy zakupią nową, przynajmniej dwuletnią subskrypcję pakietów konstrukcyjnych PTC Creo Essentials / PTC Creo Design Advanced / PTC Creo Design Advanced Plus / PTC Creo Design Premium / PTC Creo Design Premium Plus, mają możliwość zakupienia dowolnego modułu funkcjonalnego o 50% taniej.
  • Licencje objęte promocją muszą być zakupione w tym samym czasie.
  • PTC zastrzega sobie prawo do odwołania, wstrzymania lub zmiany części lub całej promocji w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.
  • Ceny oprogramowania PTC mogą ulec zmianie i mogą różnić się w zależności od kraju.
  • Promocja nie dotyczy oferty edukacyjnej.

Dowiedz się więcej o pakietach PTC Creo Design >>>


Oferta REACTIVATE

Oferta kierowana jest dla użytkowników licencji bezterminowych, które nie posiadają aktywnej usługi wsparcia technicznego przez okres dłuższy, niż rok. Umożliwia ona powrót na obsługę serwisową oraz uaktualnienie posiadanych pakietów do najnowszej wersji, poprzez ich konwersję do modelu subskrypcyjnego, w cenie o 15% niższej w stosunku do standardowej ceny subskrypcji. 

do góry
powrót

© 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB
Zapisz się do newslettera
* pola obowiązkowe
*Przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje dotyczące korzystania z moich danych osobowych, zawarte w polityce prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy 3D PRO Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej.