ul. Łagiewnicka 54/56, bud. B
+48 42 640 60 99

Wspieramy powstawanie
innowacyjnych produktów

Produkty firmy 3D Connexion
SpaceMouse EnterpriseModel Enterprise jest ulepszoną wersją wcześniejszego manipulatora SpacePilot Pro. Posiada nowoczesny wyświetlacz, poprawioną ergonomię, większe przyciski, więcej klawiszy specjalnych oraz zupełnie nowe funkcje własne (klawisze widoków własnych, diodę oznaczająca wyłączenie rotacji, obrazowanie funkcji w formie ikon).

Mysz 3D SpaceMouse Enterprise to połączenie stylu i możliwości wielokrotnie nagradzanych myszy 3D: SpaceMouse Pro i SpacePilot Pro. Jak w przypadku każdego wyjątkowego projektu, 3DConnexion czerpie z doświadczeń zdobytych w przeszłości, aby zmienić przyszłość i zaproponować użytkownikowi najlepszą możliwą funkcjonalność.

Zastosowana w modelu Mysz 3D SpaceMouse Enterprise technologia czujnika 6 stopni swobody ruchu (6DoF) oraz stały dostęp do przycisków QuickViews, standardowych (Standard Views), jak i własnych (Custom Views), sprawiają, że praca z modelami 3D jest łatwiejsza niż wcześniej.

SpaceMouse ProSpace Mouse Pro jest najnowszym produktem z linii profesjonalnych myszek 3D firmy 3Dconnexion. Dzięki dopracowanemu ergonomicznemu kształtowi oraz innowacyjnemu menu na ekranie (On-screen Display) polepsza się komfort pracy co wpływa na jej produktywność. Piętnaście dużych, programowalnych klawiszy funkcyjnych zapewnia szybki dostęp do najczęstszych komend, standardowych widoków i skrótów klawiatury, a menu wyświetlane na ekranie przypomina funkcje, które zostały do nich przypisane. Pełnowymiarowe, miękko wykończone miejsce na nadgarstek sprawia, że SpaceMouse Pro dostarcza odpowiednich narzędzi, w jednym miejscu, co czyni go niezastąpionym urządzeniem dla każdego, kto pracuje w aplikacjach 3D.

SpaceMouse Pro WirelessKoniec z okablowaniem. Koniec z ograniczeniami. Stosowana w myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless technologia łączności bezprzewodowej 3Dconnexion 2,4 GHz zapewnia dostęp do materiałów 3D w czasie rzeczywistym. Wystarczy podłączyć do komputera PC lub Mac odbiornik mikro-USB i korzystać ze sterowania bezprzewodowego o niezawodności równej rozwiązaniom przewodowym. Mysz 3D SpaceMouse Pro Wireless może działać przez dwa miesiące bez ładowania. A kiedy potrzebna jest energia, wystarczy podłączyć kabel mikro-USB i kontynuować pracę.

Space NavigatorSpaceNavigator oferuje naturalną i intuicyjną nawigację środowisk i obiektów trójwymiarowych w ponad 100 najważniejszych i najpopularniejszych aplikacjach 3D. Naciskaj, odciągaj, przechylaj lub przekręcaj manipulator urządzenia - umożliwia to jednoczesne przeglądanie, powiększanie i obracanie obiektów trójwymiarowych. Przyciskaj manipulator mocniej, by poruszać się szybciej oraz delikatnie, by poruszać się wolniej. Zakosztuj prawdziwego latania po świecie w trzech wymiarach, takich jak GoogleEarth, bez konieczności zatrzymywania się by zmienić kierunek i prędkość na klawiaturze czy myszce 2D.

SpaceNavigator for NotebooksSpaceNavigator for Notebooks zaprojektowany został z myślą o użytkownikach często podróżujących, dlatego jego waga to tylko połowa regularnej wagi innych komputerowych urządzeń peryferyjnych. Niewielki rozmiar podstawy urządzenia sprawia, że można korzystać z niego w wygodny sposób w różnych środkach transportu, a wygodny futerał doskonale je zabezpiecza.

Nowo zaprojektowane, ergonomiczne pokrętło manipulatora zwiększa komfort pracy i sprawia, że wszelkie działania w wirtualnym świecie 3D stają się bardziej naturalne i intuicyjne. Dwa dowolnie programowalne przyciski ułatwiają dostęp do ulubionych funkcji. SpaceNavigator for Notebooks działa z najpopularniejszymi aplikacjami 3D na platformach Windows, Mac OS X, Linux i Unix.

CAD MouseDo świata manipulatorów 3D dołączyła mysz, która została zaprojektowana specjalnie dla specjalistów CAD. Zbierając opinie i sugestie tysięcy użytkowników firma stworzyła zaawansowany produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów, którzy w codziennej pracy wykorzystują oprogramowanie CAD i graficzne. Używanie kółka myszy jako przycisku, dzięki dedykowanemu przyciskowi środkowemu myszy CAD Mouse 3Dconnexion, odchodzi do lamusa. To znacznie wygodniejsze i bardziej poręczne niż naciskanie pokrętła. Ponieważ ulepszanie warunków pracy, odpoczynku i rozrywki specjalistów CAD jest naszą misją, obudowa myszy wykonana została z eleganckiej matowej stali i jest bardzo ergonomiczna — podpiera dłoń w wygodnej i naturalnej pozycji przez wiele godzin pracy.

Inne myszy nie zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkownikach CAD, ale mysz CAD Mouse firmy 3Dconnexion została przygotowana specjalnie dla nich. Dzięki funkcji QuickZoom możesz bez wysiłku powiększać i zmniejszać obiekty geometryczne za pomocą jednego kliknięcia przycisku pod kciukiem. Miłośnicy kółek nie muszą się jednak niepokoić — kółko Smart Scroll zapewnia precyzyjne powiększanie i pomniejszanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD lub szybkie przewijanie z efektem inercji w przeglądarkach i dokumentach. To płynny sposób obsługi, którego nie zapewniają inne myszy.
do góry
powrót


© 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 3D PRO Sp. z o.o.
design by fast4net


YT Linkedin FB